Enter your keyword

post

Malta’da Tatil Yaparken İngilizce Öğrenmek

Malta’da Tatil Yaparken İngilizce Öğrenmek

Malta’da İngilizce Öğrenmek

İngilizce uluslararası bir dil olup, iş hayatı, günlük hayat ve akademik başarı alanında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu anlamda dil eğitimi almak için adım atılan birçok dil kursundan gerekli verim alınamamakta ve yeni arayışlar içerisinde girilmektedir. Biz bu hususta sizlerin en iyi İngilizce eğitimini almanızı sağlıyoruz.

Malta'da ingilizce öğrenmek

Dil Kurslarında İngilizce Eğitimi Neden Verimli Değildir?

Her dil kursunda verim alınamaz ve bunun belli başlı nedenleri vardır. Bu nedenler bireylerin farklı ülkelerde dil eğitimi alması konusunda belirleyici etkenler arasındadır. Dil eğitimi konusunda tecrübeli ve bilgili kadromuz ile sizleri en iyi eğitim veren dil okulu olan Malta dil okulları eğitimine gönderiyoruz.

Bunlar;

 • Dil eğitimi alınan bölgede yaşayan kişilerin ana dilinin İngilizce olmayışı
 • Arkadaş çevresi ve ailesinde pratik yapabileceği bir alan bulamaması
 • Dil kursunda eğitim veren öğretmenlerin ana dilinin İngilizce olmaması ve aksan farklılıkları
 • Yetersiz kur
 • Eğitim programındaki aksaklıklar

Bu sorunlar nedeni ile birçok öğrenci eğitimini başarı ile bitiremez ve yabancı dil sınavlarına katıldığında bu konuda eksikliğini bir kez daha anlar. Kurum olarak sizleri dopdolu bir İngilizce eğitimine hazırlıyoruz. Yerel halkın ana dili İngilizce olduğu için bol bol pratik yapma ihtiyacı hissedecek ve uygulamalı olarak güncel hayata katılacaksınız.

Malta’da Dil Okullarının Faydası

Malta öncelikli olarak oldukça güzel bir doğaya sahiptir. Eğlenceli gece hayatı, plajı, yerel halkı, öğrencileri ile asla yabancılık çekmeyeceğiniz hatta çalışma imkânı bulabileceğiniz bir ülkedir. Diğer ülkelerle kıyaslandığında Malta’da ingilizce öğrenmek oldulça avantajlıdır.

Malta dil okulu avantajları;

 • Disiplinli İngilizce eğitimi
 • Halkın İngilizce konuşması
 • Aile yanında konaklama ile İngilizceyi günlük hayata taşımak
 • Uygun yaşam şartları
 • Plaj alanları
 • Gece hayatı ve eğlence mekanları
 • Çalışma izni
 • Düzenli Türkiye seferleri
 • Türkiye’ye 2,5 saat uzaklığı

Bunun gibi birçok kolaylık ve ayrıcalık, sizlere sunduğumuz hizmet sonucu ulaşacağınız olanaklardır. Gerekli belgeleri tarafınızdan alarak gerekli işlemleri hızla başlatıyoruz ve dil okullarına kısa sürede başlama imkânı tanıyoruz. En önemlisi dil eğitimi alırken akşam stres atabileceğiniz ve insanlarla daha keyifli diyalog kurabileceğiniz oldukça renklidir.

Malta’da Öğrenciler İçin Çalışma İzni

Malta’da Çalışma İzni Var mı?

Malta’da 2018 yılı itibari ile çalışma izni alınabilmesi konusunda resmî açıklama ve bildirim yapılmıştır. Bu şekilde dil okulundan aldığınız eğitimi, iş hayatına uyarlama kolaylığı sağlayarak hem dil öğrenip hem de para kazanma olanağından yararlanabilirsiniz. Para kazanmanın en keyifli hali olan Malta’da çalışmak saatlik olarak 6-8 euro arasında değişmektedir. Çalışma izni haftada 20 saattir.

Malta Yaşam Koşulları

Malta’da yaşam koşulları ve malta dil okulu fiyatları oldukça uygundur. Yerel halk, ülke dışından gelen misafirlere oldukça kibar davranır ve yardımseverdir. Dil eğitimi sonunda çok güzel dostluklar bırakabileceğiniz ve tekrar dönmek isteyeceğiniz bir ülke olacaktır. Sizleri kurumumuz olarak yaşam koşulları ve bölge hakkında detaylı bilgilendiriyoruz.

Malta Konaklama 

Malta’da bulunan öğrenciler tek kalmak isteyenler için otel, arkadaşlığı seven öğrencilere yurt hizmeti sağlamaktadır. Otel, konaklama tercihleri arasında biraz daha fazla maliyetlidir. En az maliyetli konaklama ise yurt ve tarafımızdan sizlere bulunan güvenli aile yanında konaklamadır. Aile yanında konaklama ile evin hiçbir giderine karışmazsınız ve akşam yemeğini birlikte geçireceğiniz geçici aileniz sizden yemek yapmanızı dahi beklemez.

Malta'da Dil Eğitimi ve Çalışma

Malta Vizesi ve Pasaport işlemleri

Kurumumuz tarafından pasaport, malta vizesi işlemleriniz ile ilgili gerekli bilgiler verilir ve evraklar diğer belgeler ile sizden teslim alınır. Belgeler arasından 18 yaşından küçükler için aileden muvafakatname ve +15 gün seyahat için teminat alınır. Bunların dışındaki belgeler, rutin öğrenci için istenen belgelerdir.

Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav İngilizcesi, Özel Ders ve Yaz Kampları gibi farklı İngilizce programlarından birine katılmak istiyor ve kaliteli bir dil eğitimi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Yılların verdiği tecrübe ile Okyanus Edu, en uygun maliyetlerle en kaliteli dil eğitimini almanızı sağlamaktadır.

Hemen Başvur!

×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Vize & Eğitim Danışmanı