Enter your keyword

post

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Birçok kişi yurtdışında dil eğitimi ya da üniversite eğitimi almak istemektedir. Yurtdışında doğru eğitim programlarının ve kurumlarının seçilebilmesi için danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri son yıllarda popüler olmuş ve ihtiyaç duyanlara en iyi hizmetin verilmesini sağlamaktadır.

Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması olarak profesyonel danışmanlarımız ile güvenilir hizmetler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz ile eğitim kariyerini yurtdışında sürdürmek isteyenlerin hedeflerine ulaşabilecekleri destekleri veriyoruz. Alınacak danışmanlık hizmeti, yurtdışı eğitim kalitesi açısından büyük öneme sahiptir.

Çok sayıda ülke ve okul ile yapılan anlaşma sayesinde binlerce öğrencinin her yıl yurtdışında eğitim görmesi sağlanmaktadır. Yurtdışı eğitimleri için danışmanlık hizmetleri seçiminde, hizmet kalitesine ve danışmanların bilinirliliğine dikkat edilmelidir.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında bulunan okulların seçimi ve kayıt yaptırma süreçlerinin doğru yürütülmesini sağlayan bir hizmettir. Yurtdışı eğitimleri için danışmanlık hizmeti almayanlar, hem zaman hem de maddi açıdan büyük kayıplar yaşayabilecektir.

Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yurtdışı eğitim kurumlarına kayıt yaptırma sürecinde ücretsiz olarak destek oluyor ve karşılaşılacak zorlukların aşılmasını sağlıyoruz. Danışmanlık hizmetleri verilirken herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır.

Ücretsiz danışmanlık, doğru tercihlerin belirlenmesi, hızlı başvuruların yapılması ve kabul sürecinin hızlandırılmasını sağlayacaktır. Alanında uzman danışmanlar, okul seçiminden vize kabul işlemlerine kadar tüm aşamalarda desteklerini sunarlar.

Sunduğumuz Yurtdışı Eğitim Programları

Yurtdışında eğitim almak isteyenler, lisans ya da yüksek lisans eğitim avantajlarını kullanmak istemektedir. Herkesin almak istediği eğitim türü farklı olabileceğinden sunulan yurtdışı eğitim programları da farklıdır.

 • Yurtdışı dil okulları,
 • Yurtdışı üniversite lisans eğitim,
 • Yurtdışı yüksek lisans eğitim,
 • Yurtdışı diploma programları,
 • Yaz okulları,
 • Yurtdışı sertifika programları,
 • Work and study programları,

Tüm eğitim programları için profesyonel danışmanlık hizmeti verilir. Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz ile öğrencilerin yurtdışında, İngiltere, Kanada, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda ve Amerika ülkelerinde eğitim almalarını sağlıyoruz. Danışman kadromuzun tamamı yurtdışında eğitim aldığı için kayıt ve kabul işlem süreçlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Sunulan Hizmet Garantileri Nelerdir?

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için Okyanus yurtdışı eğitim danışmanlığını tercih edenler, yurtdışı eğitimlerde en iyi fiyat garanti seçenekleri ile karşılaşacaktır. Yurtdışında sunulan eğitim programlarına ve tercih edilen ülkelerin ekonomik durumlarına göre eğitim ücretleri farklılık gösteriyor. Firmamız, anlaşmalı olduğu ülkeler ve eğitim kurumları ile öğrencilere en iyi fiyat garantisini sunabiliyor.

Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak, yurtdışında eğitim almaya başlanan öğrencilerimiz, yurtdışında oldukları süre boyunca firmamızdan hizmet almaya devam edebiliyorlar. Her zaman en iyi fiyat garantisini sunuyor ve en iyi eğitim alabilecekleri seçimleri yapmalarını sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

Yurtdışında bulunan üniversite ya da dil okullarına kayıt yaptırma süreçleri her zaman zordur ve çok fazla zaman alabilmektedir. Yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinin öğrencilere sağladığı birçok fayda vardır. Ücretsiz olarak sunduğumuz danışmanlık hizmetleri sayesinde şu avantajlara sahip olurunuz.

 • Yurtdışında bütçenize uygun okullar belirlenir,
 • Gitmek istediğiniz okulla tüm yazışmalar firmamız tarafından ücretsiz yapılır,
 • Yurtdışı vize işlemleri için gerekli belgelerin hazırlanmasında destek verilir,
 • İndirimli uçak bileti bulma konusunda yardımcı olunur,
 • Gideceğiniz ülke hakkında uyum oryantasyonu düzenlenir,
 • Yurtdışında karşılaşacağınız her türlü sorunda size destek olunur.

Okyanus yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz her zaman doğru tercih yapmanızı ve istediğiniz yurtdışı eğitimlerinizi almasını sağlar. Danışmanlık hizmetleri için hiçbir zaman ücret talebinde bulunulmaz ve tüm hizmetler profesyonel elamanlar tarafından verilir.

Yurtdışı Dil Okulu Seçimi

Yurtdışı üniversite ve dil okullarının Türkiye resmi temsilcisi olarak hizmet veriyoruz. Yurtdışı dil okulu seçiminde vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetleri ile %100 öğrenci memnuniyeti sağlayacak kalitede hizmet sunuyoruz. Bu güne kadar yurtdışına gitmesine yardımcı olduğumuz öğrenciler büyük başarılar kazanmıştır. Yurtdışı dil okulu seçiminde şu ülkeler için danışmanlık hizmeti veriyor ve öğrenci bütçesine göre seçim yapılmasını sağlıyoruz.

 • Avustralya dil okulları,
 • İrlanda dil okulları,
 • İngiltere dil okulları,
 • Kanada dil okulları,
 • Malta dil okulları,
 • Yeni Zelanda dil okulları,

İngilizce öğrenmek için dil okulu seçimi yapmak isteyenler, gitmek istedikleri ülkelerin yaşam ve ekonomik koşulları hakkında bilgi sahibi olmalıdır. %100 ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz ile ülke, okul ve eğitimler hakkında doğru bilgilendirmeler yapıyor, kayıt için tüm işlemlerinizde destek oluyoruz.

Yurtdışı Üniversite Seçimi

Yurtdışı üniversitelerde lisans ya da yüksek lisans eğitimleri almak isteyenlere tercih ettikleri eğitim programına göre seçenekler sunulmaktadır. Yurtdışı üniversite eğitimleri için anlaşmalı olduğumuz ülkelerden bazılarında bulunan üniversiteler için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Üniversite eğitimi için danışmanlık verdiğimiz ülkeler şunlardır;

 • İngiltere Üniversiteleri,
 • Avustralya üniversiteler,
 • İrlanda üniversiteleri,
 • Kanada üniversiteler,

Bu ülkeler, uluslararası eğitimde en popüler olan ülkelerdir ve en iyi üniversitelere sahiptir. Öğrenciler, lisans, yüksek lisans, diploma programları ve sertifika programları için tercih yapmaya çalışıyor.

Özellikle İngiltere, hem yaşam koşulları hem de eğitim kalitesi açısından en iyi seçeneklerden birisidir ve Türk öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Danışmanlık hizmetlerimizi sunarken, tercih edilen üniversitelerin eğitim programları ve tüm seçenekler hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Yurtdışı Vize İşlemleri Danışmanlığı

Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması olarak, tüm öğrencilere dil okulu ve üniversite seçiminde yardımcı oluyoruz. Ücretsiz vize danışmanlığı hizmetlerimiz ile anlaşmalı olduğumuz ülkelere yapılacak vize başvurularının her aşamasında yardımcı oluyoruz.

Kişiye özel danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında, vize başvurularında istenilen belgelerin belirlenmesi ve hazırlanması aşamalarının tümünde uzman elemanlarımız ile yanınızda oluyoruz. Ücretsiz olarak vermiş olduğumuz vize danışmanlık hizmetlerimizde bu güne kadar %98 vize başarı oranına sahibiz.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için her ülkenin vize şartları farklı olabiliyor. Öğrenciler ülke seçimi yaptıktan sonra o ülke vize başvuruları öncesinde ücretsiz danışmanlık alarak, başvurularının eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlayabilirler. Vize için şu işlemler gerekiyor.

 • Yurtdışındaki okul tarafından kabul mektubunun gönderilmesi,
 • Vize başvuru formunun doldurulması,
 • Sağlık sigortası,
 • Ekonomik durumu gösterir belgeler,
 • Yurtdışı eğitimle ilgili çeşitli belgeler,
 • Pasaport,

Üniversite ya da dil okulları için vize başvuruları yapılırken, her ülke farklı belge isteyebiliyor. Bunların neler olduğunu danışmanlarımızın ücretsiz olarak sunduğu hizmetlerden öğrenebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetleri verilirken, vize başvuru evraklarının hazırlanmasında da yardımcı olunur. Yurtdışı eğitimlerine başlayan ve eğitim sürelerini uzatmak isteyenler içinde ücretsiz danışmanlık hizmetleri vererek, vize yenilemelerinde destek sunulmaktadır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Seçimi

Yurtdışı eğitimlerini almak isteyenler, work and stundy için ülkelerin belirlemiş olduğu süre İngilizce dil eğitimi almak zorundadır. Work and stundy, dil eğitim alırken aynı zamanda çalışma fırsatı sunan bir programdır.

Neden Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmalısınız? Eğitim kariyerinizi yurtdışında sürdürmek istediğinizde, tüm işlem süreçlerinin sorunsuz ve kısa sürede tamamlanması önemlidir. Bunun için firmamızın ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanmalısınız. Yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerini seçenken şunlara dikkat etmelisiniz.

 • Verilen hizmetlerin kalitesine,
 • Danışmanların deneyim ve tecrübelerine,
 • Danışmanlık hizmetlerinin ücretsiz verilmesine,
 • Yurtdışı eğitim ücretlerine,
 • Anlaşmalı olan ülke ve okulların hangileri olduğuna,

Profesyonel danışmanlar tarafından verilen hizmetler, yurtdışında en iyi eğitim programını seçmeye yardımcı olacaktır. Danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde yurtdışı okul seçimi yaparken, eğitim süresi, eğitim programı içeriklerine dikkat etmelisiniz.

Her öğrenci, yurtdışı eğitim programlarını seçerken kendisine bir strateji ve hedef belirlemelidir. Belirlemiş olduğunuz hedefe göre danışmanlarımız sizin için araştırmalar yapacak, en uygun ülke ve okul seçimini yapmanıza yardımcı olacaktır. Öğrenci beklentilerine göre okul ve ülke seçimi yapılmasını sağlıyoruz.

Hemen Başvur!

×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Eğitim Danışmanı