Enter your keyword

Okyanus Ailesi

Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında eğitim kariyer hedefi olanlara yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren firmamız, öğrenci adaylarına eğitim ve kariyer hedefleri doğrultusunda en doğru seçimi yapabilmeleri için profesyonel bir hizmet sunuyor.

Biz Kimiz?

Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, hizmetlerine yıllar önce Avustralya’da başladı. Daha sonra İstanbul’da merkez ofis kuruldu ve halen İstanbul (Head Office), Avustralya ve İngiltere’de yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir. Kurucuları, çoğu öğrenci gibi sıfırdan başlamış, Charles Sturt Üniversitesi gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinde eğitim almayı başarmıştır. Bugünkü öğrencileri çok iyi anlayanlar olarak, ülkesinin bu yolda yürümek isteyen öğrencilerine her zaman destek olmayı amaçlamıştır.

Yurtdışında eğitim alacağınız kaliteli bir üniversite bulmak çok önemlidir. En seçkin üniversitelerle işbirliği yapan firmamız, öğrenci adaylarına büyük avantajlar sağlayan kurumsal bir firmadır.

En prestijli dil okulları ile işbirliği yapan Okyanus Edu, öğrenci adaylarını kaliteli ve güvenilir bir dil eğitimi alabilecekleri okullara yönlendirmektedir.

Yurtdışı kariyeri planlıyor ve bütçenize uygun en kaliteli okullarda dil eğitim almak istiyorsanız; yurtdışı öğrenci vizeleri, okul seçimi, kesintisiz ve ücretsiz danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim için info@okyanusedu.com.tr adresini kullanabilir, merak ettiğiniz tüm sorulara en kısa sürede cevap bulabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Yurdışı eğitiminin öğrenci adayının kariyerindeki önemi çok büyüktür. Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarına eğitim ve kariyer hedefleri doğrultusunda en doğru seçimi yapabilmeleri için profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Avustralya,Yeni Zelanda, UK, USA, İrlanda, Malta, Dubai ve Kanada’da dil eğitimi almak isteyenleri hedeflerin doğrultusunda en doğru okula yönlendirmekte, dil eğitimi, sertifika, lisans ve yüksek lisans alanlarında danışmanlık yapmaktadır. Özellikle Avustralya’da eğitim almak isteyenlere Avustralya vize işlemleri ve yurtdışı eğitimi konusunda deneyimli bir firma olarak yardımcı olmaktadır.

Yabancı dil öğrenmek için öğrenciler tarafından en çok tercih edilen ülkelerden olan Avustralya ve İngiltere’de kaliteli bir eğitim almak isteyenlere eğitimin her aşamasında yardımcı olmaktadır.

Öğrenci adaylarının her seviyede yabancı dil eğitimini en iyi koşullarda almasını sağlamaktadır. Öğrenci adaylarını en modern ve en etkili öğrenme metotlarının kullanıldığı dünyanın önde gelen üniversitelerine yönlendirmektedir. İngilizceyi yerinde öğrenmek için Avustralya veya İngiltere’de eğitim almak istiyorsanız, dünya standartlarında yurtdışı danışmanlık hizmeti sunan firmamızla iletişime geçin.

Neden Okyanus Edu?

Work&Travel, Work&Holiday, Work&Study danışmanlık hizmeti sunuyor, deneyimli kadromuzla en uygun okulu en cazip fiyat seçenekleri ile bulmanızı sağlıyoruz.  Sadece akredite edilmiş okulların temsilciliğini yapıyor, Türkiye’nin her yerinden yurtdışına eğitim amacı ile giden öğrencilere yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Dünyanın en saygın yurtdışı eğitim kurumlarıyla ortaklaşa çalışarak, öğrencilerimize olağanüstü indirim olanakları sunmaktayız. Amacımız, her bir öğrencimizin bu benzersiz fırsatlardan en üst düzeyde yararlanabilmesi. Öğrencilerinizin özel ihtiyaçlarına uygun en mükemmel yurtdışı dil eğitimini belirlemekte bizimle birlikte yol alın. Üstün eğitim kalitesini, etkileyici indirimlerle birleştirerek birlikte başarıya ulaşmanın kapılarını aralayın!

İyi bir yurtdışı eğitimi almaları için öğrencilerimizi en doğru şekilde yönlendiriyor, en uygun üniversite eğitim seçenekleri ile onları rakiplerinin önüne geçiriyoruz.

Öğrencileri en seçkin dil okulları, yaz okulları, yaz kampları, üniversitelerin lisans, yüksek lisans ve sertifika programlarına yönlendiriyoruz. En hesaplı yurtdışı eğitim fırsatları ile öğrencilerin bütçelerini zorlamadan kaliteli bir dil eğitimi almalarına yardımcı oluyoruz.

Misyon

Her öğrenciyi akademik performansı ve kariyer hedefine göre en kaliteli ve en uygun eğitim kurumuna yönlendirmek. Karar aşamasından itibaren tüm süreçleri öğrenciler adına yönetmek. Yeteneklerine uygun bir eğitim ortamında potansiyel olarak kişisel hedeflerine ulaşmaları için onları en doğru şekilde yönlendirerek kaliteli bir eğitim almalarını sağlamak.

Vizyon

Türkiye’nin her yerinden dünyanın en seçkin üniversitelerine dil eğitimi için gitmek isteyenlere kariyer hedefleri doğrultusunda ücretsiz ve kesintisiz eğitim danışmanlık hizmeti vermek. Yurtdışında eğitim alarak kariyerinize yön vermek istiyorsanız, Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öncülüğünde en doğru kararları verebilirsiniz. Okyanusedu.com.tr sitemizi inceleyebilir ve info@okyanusedu.com.tr üzerinden alanında uzman çalışanlarımızla iletişime geçerek yurtdışı dil okulları ve Okyanus Edu danışmanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dünyanın en seçkin üniversitelerinde yabancı dil eğitimi alabilir, en ekonomik fiyatlarla dil öğrenerek kariyerinize yön verebilirsiniz.

ANLAŞMALI KURUMLAR

Etkin İş Ortaklarımız

Hemen Başvur!

×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Eğitim Danışmanı