Enter your keyword

post

İrlanda’da İngilizce öğrenmek

İrlanda’da İngilizce öğrenmek

Dil eğitimi her birey için çeşitli yönlerden yarar sağlayacak bir eğitim türüdür. Gelişen teknoloji ve meslek yaşamındaki kısıtlı iş olanakları kişilerin kendini daha fazla geliştirmelerine yönlendirmektedir. Dil eğitimi de bu gelişimde büyük bir etkiye sahiptir.

Özellikle son dönemlerde dil eğitimi almak için bireylerin en çok tercih ettiği yer Dublin şehri olmaktadır. İrlanda dil okulları arasında yer alan Dublin şehri birçok açıdan avantajlı bir yapıya sahiptir. Öncelikle bu şehrin ekonomik yapısının oldukça uygun olması dil eğitimi alacak olanlar açısından olumlu olarak nitelendirmesini sağlamıştır.

Ayrıca şehirdeki sosyal yaşamın gelişmiş olması ve Dublin halkının yardım sever tutumu dil eğitimi için gidenler açısından bir cazibe yaratmaktadır. İrlanda’da dil eğitimi almak adına çekici olan bir diğer nokta ise dil eğitimi için harcanacak eğitim giderlerinin ideal bir düzeyde olmasıdır.

 

irlanda'da eğitim almak

İrlanda’da Dil Eğitiminin Özellikleri Nelerdir?

Küreselleşme ile birlikte Dünyanın genel geçer kurallarda değişime uğruyor. Globalleşen hayat standartları içerisinde de İngilizcenin önemi gittikçe artıyor. Artık İngilizce ekstra öğrenilecek bir dil olmaktan çıkıp ihtiyaç halini alıyor. Bunun için İrlanda dil okulları İngilizceyi öğrenmek için en doğru adres olarak görülüyor. İrlanda dil okullarının sahip olduğu özellikler dil eğitiminde bu adresin tercih edilme kriterlerini oluşturuyor.

İrlanda dil okullarının özellikleri nelerdir?

MEI sistemi içerisinde eğitim veren İrlanda dil okullarından alınan eğitim her yerde geçerli

  • Her bütçeye uygun yaşam ve sosyal hayat imkanları
  • Birçok okul içerisinden size uygun olanı seçme avantajı
  • Yüksek derecede kaliteli ve başarılı eğitim sistemi
  • Hem eğitim alınabilen hem de yasal yollardan çalışma imkanı sunan bir şehir
  • Bilişim sektöründe yer almak isteyenler için değişik fırsatlar

Eğitim imkanlarından maliyetlere kadar pek çok özelliği barındıran İrlanda dil eğitimi konusunda etkili olmaktadır. Ayrıca kültürel anlamda da hayatınıza birçok artı yön katacağınız detaylarda mevcuttur. Yaşam koşullarındaki kolaylık ve iş imkanlarının geniş olması dil eğitiminin yanında size katacağı olumlu tarafları oluşturmaktadır. İrlanda’da İngilizce öğrenmek oldukça kolay ve eğlenceli olmaktadır.

irlanda'da eğitim almakEğitim Alırken Çalışmak Mümkün Mü?

İrlanda’da İngilizce öğrenmek isteyen kişiler öncelikle dil eğitimini kısa dönemli mi düşünüyor yoksa uzun dönemli mi bunu tespit etmek gerekir. Çünkü alınacak eğitimin süresine göre hem vize işlemleri hem de çalışma olanakları değişiklik göstermektedir. Eğitim süresini uzun dönemli olarak belirlediyseniz eğitim süresi kadar İrlanda’da çalışma izni alabilirsiniz de sahip olabiliyorsunuz. Çalışma izinleri full veya part time olarak değişiklik gösterir. Bu sayede hem dil eğitimi alınmış hem de bir yerlerde çalışarak katkı sağlamış olursunuz.

İrlanda’da Asgeri Ücret

Dil eğitimin yanında çalışma izni ile birlikte bir iş yerinde zamanını değerlendirmeyi düşünen öğrenciler için birçok imkan mevcuttur. Ayrıca İrlanda’da minumum saatlik ücret 2020  itibariyle 10.10€’ya yükseltilmiştir.

İrlanda Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İrlanda’da yaşam oldukça kolay ve renklidir. Yaşam olanaklarındaki maliyetin düşük olması aynı zamanda eğitim imkanına da gözle görülür bir kolaylık sağlamaktadır. Bütçeye uygun eğitim olanakları sayesinde dil eğitimi için tercih edilen bir yer olmasını sağlamaktadır. Ayrıca diğer ülkelere göre kolay bir şekilde İrlanda vizesi almakta mümkündür. Yasal olarak sunmanın gereken belgeleri hazırlamak ve gerekli sürelerde başvuru yapmanız yeterlidir.

Tüm bu olanaklar ve kolaylıkları yanında bilinmesi gereken daha pek çok ayrıntı mevcuttur. Bilmediğiniz bir ülkede bilmediğiniz bir dili öğrenmeye gittiğinizde kendinizi yalnız hissetmemeniz adına biz her zaman yanınızda olacağız. Okyanus Yurt Dışı Eğitim olarak her anınıza eşlik ederek sizlere danışmanlık hizmeti sunmaya devam ediyor olacağız.

 

irlanda'da eğitim almak

Yurtdışı Dil Eğitiminde Neden Biz?

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve imkanlarımız sayesinde sizin için en iyi olan eğitimi planlıyoruz. Ayrıca işinde uzman ve tecrübeli danışmanları mi ile sizin için doğru olan eğitimleri planlıyoruz. Yurtdışı eğitimlerinde profesyonel bir hizmet sunarak başarılı sonuçlar almak adına çalışıyoruz. Okyanus yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak her probleminizde size uygun çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunan firmamız yurt dışında eğitim almak ve kariyer elde etmek isteyen herkese danışmanlık yapmaktadır. En doğru eğitim ve kariyer planlaması yapmak ve profesyonel bir destek sunmak için çalışıyoruz.

  • Yurtdışı eğitim veya kariyer planlaması yapmak
  • Yurtdışına çıkış sürecinde danışmanlık hizmeti sunmak
  • Yurtdışı da geçirilen süreç içinde olabilecek problemlere çözüm üretmek
  • Vize işlemlerinin yapılması ve takip sürecinin yönetilmesi

Bu ve bunun gibi birçok hizmet seçeneğimiz ile danışanlarımıza en doğru hizmeti sağlamaktayız. Başarılı sonuçlar ve ihtiyaca yönelik adımlar atarak sektör içindeki yerimizi daha sağlam hale getirmek için çalışmaktayız.

İletişime Geçmek İçin

Tüm bu bilgiler ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle telefon numaralarımızdan ya da e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Fiyat seçenekleri, eğitim planı ve yurtdışı eğitim sürecinde izlenecek yol haritası konusunda aklınıza takılan her detayı bizlerden öğrenmeniz mümkündür. Okyanus Yurt Dışı Eğitim olarak kariyer hedeflerinize ulaşmanız için her zaman yanınızdayız.

 

No Comments

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Hemen Başvur!

×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Eğitim Danışmanı