Enter your keyword

post

Avustralya’da Work and Study

Avustralya’da Work and Study

Avustralya’da Work and Study

İngilizce öğrenmek iş hayatının en önemli unsurlarından biridir. Bugün küresel dünyayla işbirliği yapan ve satışlarında yurt dışını ön plana alan firmalar doğal olarak İngilizceyi çok iyi bilen elemanlar arıyorlar. Öğrenciler de bu rekabet ortamında avantajlı bir konuma erişmek için İngilizcelerini çok iyi bir seviyeye getirmek istiyorlar. Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak hem İngilizce öğrenmenizi hem de çalışmanızı sağlayacak olanaklarla sizleri buluşturuyoruz.

Avustralya’nın Tercih Edilme Sebebi

Küresel bir dil olan İngilizceyi resmi dili olan Avustralya’da öğrenmek çok avantajlıdır. Avustralya’da İngilizce eğitimi almak iş hayatında sizleri bir adım öne çıkarıyor. Avustralya’da son derece kaliteli eğitim veren üniversitelerin varlığı, öğrenciler için devletin sunduğu çalışma olanakları, sosyal hayatın canlı olması, turistik şehirlerin varlığı burayı bir tercih sebebi haline getirmiştir. Avustralya’da öğrencilik birçok kişinin hayalidir ve hayallerinize kavuşmak için kurumumuza gelmeniz ve başvuru yapmanız yeterlidir.

Avustralya Opera Binası

Sydney Opera House

Avustralya Vizesi

Avustralya’da İngilizce eğitim almak isteyen bir öğrencinin vize alması zorunludur. Avustralya vizesi almak için tüm belgeler konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Avustralya öğrenci vizesi için gerek duyulan belgeler sitemizde yer alıyor. Bunun için fotoğraf, pasaport, vukuatlı nüfüs kayıt örneği, okuldan alınacak öğrenci belgesi gibi gerekli belgeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avustralya’da Dil Okulları

Avustralya dil okulları konusunda oldukça ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Avustralya’da yer alan en kaliteli dil okullarıyla sizleri buluşturmak için gerekli tüm çabayı sarf ediyoruz. Avustralya’da verilen eğitim uygulama ve teorinin birleştirilmiş halidir ve öğrenilen bilginin tüm yönleriyle uygulanması ve pratiğinin yapılması için okullarda geniş kapsamlı bir müfredat yer alıyor.

Türk öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu nokta öğrenilen bilginin hem okulda hem de okul dışında pratik olarak kullanılmasıdır. Avustralya bu anlamda interaktif eğitimiyle öğrenci odaklı bir eğitim programını uygulayarak İngilizcenin tüm yönleriyle öğretilmesini sağlıyor. İngilizcede en gerekli konu dört yeteneğin geliştirilmesidir.

Bunlar;

  • Dinleme yeteneğinin geliştirilmesi,
  • Okuma hızının arttırılması,
  • Yazma yeteneği,
  • Konuşma yeteneğidir.

Avustralya bu alandaki tüm eğitimlerin geniş bir çerçevede uygulanmasını sağlıyor. Böylece burada eğitim alan bir kişi tüm eksik yönlerini geliştirme şansına erişiyor. Avustralya’da çalışma imkanına da kavuşan öğrenciler özellikle konuşma ve dinleme konusunda kendilerini geliştirmiş olacak ve iş hayatında kullanılan dili de öğrenmiş olacaktır. Böylece dil eğitimini hayatın içerisinde edinme imkanı da yaratılmış oluyor.

Avustralya Dil Okulu Fiyatları

Avustralya dil okulu konusunda oldukça cazip fiyatlar sunuyor. Diğer ülkelere nazaran en ekonomik dil okullarını barındıran Avustralya İngilizcenin geliştirilebileceği en iyi ülkelerden birisidir. Dil okulu fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız kurumumuzla irtibat kurmanız yeterlidir.

Avustralya’da Çalışma İmkanı

Dil eğitimi alırken hem de çalışmak isteyen öğrenciler Avustralya’yı tercih ederek çok doğru bir karar verdiklerini söyleyebiliriz. Çünkü bu ülke hem okuma hem de çalışmaya izin veren bir ülkedir. Öğrencilerin 2 haftada toplam da 40 saat çalışma izni vardır. Tatillerde ise tam zamanlı olarak çalışabilme imkanına sahipdir.Bu sayede zaten ekonomik olan dil okulları aynı zamanda çalışma imkanıyla birlikte daha uygun fiyatta bir dil eğitimi alınmasına ve İngilizcenin sosyal hayatta doğrudan uygulanmasına imkan sağlıyor.

Avustralya çalışma izni konusunda tüm prosedürleri uzman ekibimizden öğrenebilir ve nerelerde çalışılabileceği konusunda destek alabilirsiniz. Avustralya’da asgari ücret haftalık olarak 740 dolardır (vergiler hariç). Bu miktar geçimini sağlamak isteyen bir öğrenci için oldukça ideal olan bir miktardır. Bu ücrete çalışarak hem sosyal açıdan daha iyi imkanlara kavuşulacak hem de dil öğrenimi için harcanan masrafların büyük bölümü karşılanmış olacaktır.

Detaylı bilgi için Kadiköy resmi vize merkezini ziyaret et. Okyanus Edu Yurtdışı Eğitim

Hemen Başvur!

×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Eğitim Danışmanı