Enter your keyword

post

Avustralya’da Dil Eğitimi Almak İçin 10 Sebep

Avustralya’da Dil Eğitimi Almak İçin 10 Sebep

Avustralya’da Dil Eğitimi Almak

Avustralya uluslararası dil eğitimleri için dünyanın en çok tercih edilen ülkelerinden birisidir. Dil okullarının kalitesi, ülkenin öğrencilere tanıdığı haklar ve ülkenin ekonomik şartları dünyanın her tarafından öğrencilerin gelmesini sağlıyor.

Avustralya’da dil eğitimi almak İngilizce öğrenmek isteyenler için her zaman doğru tercihlerden birisi oluyor. Avustralya’da üniversite eğitim kalitesinin de çok yüksek olması, öğrencilerin ilgisini çekiyor. Avustralya’yı dil eğitimi için tercih edenlere her türlü danışmanlık hizmetleri veriliyor. Uzun süreli dil eğitim programlarını seçenler, tüm eğitimi hizmetlerinden daha ekonomik seçeneklerle faydalanabiliyor.

Dünyanın en güvenli ülkelerinden birisi olduğu için burada öğrenci olmak çeşitli avantajlara da sahip olmayı sağlıyor. Dünyanın en iyi dil okullarında eğitim almak ve İngilizcelerini ileri seviyeye taşımak isteyenlere en iyi seçenekler sunuluyor. İngilizce öğrenmek için Avustralya’yı tercih etmenizi sağlayacak birçok neden bulunuyor.

Yurtdışı eğitim denildiği zaman birçok kişi yabancı bir ülkede yaşamanın çekingenliğini yaşayabiliyor. Avustralya, yabancılara karşı çok iyi yaklaşan, hoşgörülü ve sıcakkanlı insanların yaşadığı bir ülkedir. Dil eğitimi için gittiğinizde ortama çok çabuk alışacak ve kısa sürede farklı alanlarda iş bularak çalışmaya başlayabileceksiniz.

Part time çalışarak para kazanmaya başladığınızda daha rahat ve konforlu bir hayat sürebileceksiniz. Dil okulu ya da üniversite eğitimleri ile konaklama, eğitim fiyatları, vize işlemleri gibi tüm konularda alacağınız danışmanlık hizmetleri ile işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabileceksiniz.

Yüksek Yaşam Standardı

Avustralya dil okulları yüksek yaşam standartlarında eğitimlerin sunulmasını sağlıyor. Avustralya’da insanların gelirleri yüksek olduğu için yaşam şartları dünyanın birçok ülkesine göre daha kalitelidir. Doğal güzellikleri ve yaşam şartlarının ekonomik olması, Avustralya’nın öğrenciler için her açıdan avantajlı olduğu bilinir. Kıta ülkesi olduğu için dünyanın en büyük ve huzurlu ülkelerinden birisidir. Sıcak iklimi ile farklı ülkeden gelen öğrencilerin her zaman en iyi tatilleri yapmasına fırsat veriyor.

Avustralya çok kültürlü bir yapıya sahiptir ve insanlar arasında ırkçılık yoktur. Sıcak kanlı insanlar ülkesi olarak bilinir. Farklı ülkelerden gelen tüm öğrenciler, hem eğitim hayatlarında hem de çalışma hayatlarında çok rahat ediyor. Öğrencilere, part time ve full time çalışma seçenekleri sunulduğu için kazanılan para ile ihtiyaçlar çok rahat karşılanabiliyor. Avustralya gelir düzeyi yüksek ve insanların huzurlu, güvenli yaşadığı yüksek yaşam standardına sahip dünya genelinde ilk sıralarda yer alan ülkedir.

alya’da Dil Eğitimi Almak

Dil Okulları Eğitim kalitesi

Avustralya’da dil eğitim almak isteyenler, dünyanın eğitim kalitesi en yüksek dil okullarını seçebiliyor. Dil eğitimleri için haftalık en az 25 saat ders almak gerekiyor. İsteyen öğrenciler uzun süreli dil eğitim programlarını seçebiliyor. Avustralya’da eğitim kalitesinin yüksek olduğu biliniyor ve buradaki okullara kayıtlarını yaptıranlar, İngilizceyi en iyi seviyede öğrenebiliyor. Okul dışında günlük yaşamda da her yerde rahatlıkla İngilizce konuşabiliyor ve kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Avustralya’nın büyük şehirlerinin çoğunda uluslararası dil okulları bulunuyor. Hangi okulun ve şehrin size daha uygun olduğunu öğrenebilmeniz için danışmanlık hizmetleri veriliyor.

Dil okullarına kayıt yaptırmak isteyenlerin 18 yaşından büyük ve lise mezunu olmaları yeterli kabul ediliyor. Dünya genelinde en uygun fiyatla dil eğitimleri veriliyor. Ülke genelinde eğitim seviyesinin çok yüksek olması ve ekonomik şartlardan dolayı her türlü teknolojik imkanın bulunması dil okullarında verilen eğitiminde kalitesini artırıyor. İngilizce öğrenmek için Avustralya’nın seçilmesi, gelecek yaşam için birçok avantajlara sahip olmayı da sağlıyor.

Avustralya’da Öğrenciler için çalışma izni

Avustralya’da eğitim kalitesi tüm kademelerde çok kalitelidir. Dil okulları, üniversite ve yüksek lisans eğitim kalitesinden dolayı en çok tercih edilen ülke olarak ilk sırada yer alıyor. Avustralya’da öğrenciler için çalışma izni veriliyor. Yurtdışından gelen öğrenciler, haftalık 25 saatlik eğitim programlarına kayıt olduklarında çalışma izni alabiliyor. Part time çalışmak isteyen öğrenciler haftalık en fazla 20 saat farklı işlerde çalışabiliyor. Öğrenci vizesi sahibi olan her öğrenci çalışma izni alarak yaşamını sürdürebilmek için yeterli oranda para kazanabileceği işlerde çalışabiliyor. Çalışma izni ile tatil günlerinde full time olarak da çalışılabiliyor. Üniversite eğitimi için Avustralya’yı tercih eden öğrenciler, mezun olduktan sonra 3 yıl boyunca çalışma izinleri ile full time çalışabiliyor.

Avustralya’nın eğitim için tercih edilmesinin en önemli nedenlerden birisi öğrencilere çalışma izni vermesi ve yasal olarak çalışmalarını sağlamasıdır. Çalışma iznini alan öğrenciler, cafe, restoran, bar, otel, mağazalar gibi yerlerde çalışarak para kazanabiliyor. Part time çalışmalarda saatlik ücret olarak 11 ile 25 Avustralya doları aralığında para kazanabiliyor. Öğrencilere çalışma izni verilmesinin amacı, çalışarak yaşamlarını sürmelerini ve İngilizcelerini daha iyi geliştirmelerini sağlamaktır.

alya’da Dil Eğitimi Almak

Dünyanın En Yaşanabilir Ülkesinde Dil Eğitimi

Avustralya, muhteşem iklimi, doğası, denizi ve stresten uzak yaşam şekli ile dünyanın en yaşanabilir ülkesidir. Bu ülkenin dil okullarında İngilizce öğrenmek her öğrencinin en büyük hayalidir. Güney yarım kürede bulunması, sıcak iklime sahip olmasını sağlıyor. Dil eğitimi veren İngiltere ve Amerika’ya göre hem eğitimin hem de yaşam şartlarının daha ekonomik olması tercih edilmesini sağlıyor.

Avustralya’da work and stduy programlarına katılmak isteyen her öğrencinin en büyük istekleri arasında yer alıyor. Dil eğitimi için Avustralya’nın tercih edilmesinin 10 nedeninden birisi, kişi başı milli gelirinin yüksek ve ekonomik yaşam şartları sunmasıdır. Ülke, sağlık, eğitim, siyasi haklar, kişisel özgürlük ve yaşam standardı açından dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında ilk sırada yer alıyor. Nüfus oranın az olması, herkesin daha özgürce ve rahatça yaşamasını sağlıyor. Tüm özellikleri ile öğrenciler için dünyadaki en güvenli ülkeler arasında ilk sırada yer alıyor. Kültürel etkinliklerin çok fazla olması, yurtdışından gelen öğrencilerin farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olmasını da sağlıyor. Dünyanın her yerinden insanlar geldiği için eğitim görürken ya da farklı işlerde çalışırken farklı kültürlere ait insanlarla tanışabiliyorsunuz. Bu sosyal hayatın şartlarını iyileştiriyor ve kendinizi her açıdan geliştirebiliyorsunuz.

Tatil Cenneti Avustralya

Avustralya’da asgari ücret saatlik 20 Avustralya dolarının üzerindedir ve part time çalışan öğrenciler, aylık 1700 Avustralya doları kazanabiliyor. Eğitim için Avustralya’yı seçtiğinizde ve çalışma izni ile part time çalışmaya başladığınızda kazandığınız para ile günlük yaşamınızı devam ettirirken, dünyanın en güzel yerinde tatilinizi de yapabiliyorsunuz.

Avustralya, dünyanın en büyük mercan kayalıklarının bulunduğu ada ülkesidir. Yüz ölçümü çok geniş olduğu için aynı zamanda bir kıtadır. Okyanusta 10 binden fazla plajı bulunuyor ve herkes tarafından tatil cenneti olarak kabul ediliyor. Doğası, denizi ve tüm sosyal etkinlikleri ile yurtdışından gelenleri cezbediyor. Tatil cenneti Avustralya’da en uygun fiyat seçenekleri ile dil eğitimi ya da üniversite eğitimi almak başka ülkelerde elde edilemeyecek fırsatlardan birisidir.

Güney yarım kürede olmasının avantajı ile güneşi, denizi ve eşsiz doğası ile yerli ve yabancı herkesin istedikleri zaman en güzel yerlerde tatillerini yapmalarını sağlıyor. Dünyanın en ünlü plajlarına sahiptir. Denizin turkuaz rengi ve temiz suyu gelen herkesi büyülüyor. Sahip olduğu doğal güzellikler ve tarifsiz plajları ile yeryüzündeki cennet olarak tabir ediliyor.

Avustralya’da Hem Okumak Hem Çalışmak

Yurtdışında dil eğitimi alırken farklı işlerde çalışmak hem dil gelişimi hem de daha rahat bir yaşam sürebilmek için önemlidir. Avustralya’da dil eğitim almak isteyen öğrenciler, eğitim kaliteli, başvuru şartları ve yaşam koşulları hakkında bilgi almak için uzmanlarımızdan danışmanlık hizmetleri alabiliyor. Dil okulları için yurtdışından kayıt yaptıracak olan öğrencilere hemen çalışma izni veriliyor. Avustralya öğrencilere şartsız çalışma izni veren ülkelerden birisidir. Eğitim türüne bakılmadan eğitim için gelen ve öğrenci vizesi olanlara çalışma izni vererek öğrencilerin hem okumalarını hem de çalışmalarını sağlıyor.

Avustralya öğrenciler için diğer ülkelere göre daha fazla avantaj seçenekleri sunan ülkedir. Dil okullarında İngilizce öğrenmeye çalışanlar, part time olarak cafe, restoran, otel, mağaza, alışveriş merkezleri gibi hizmet sektörünün her alanında çok rahat iş bulabiliyor. Buralarda çalışırken, İngilizce pratiği yapılabiliyor. Ülkenin resmi dilinin İngilizce olması ve halkın %90’dan fazlasının İngilizce konuşması, yabancı dilinizi daha kolay geliştirmenizi sağlıyor. Hem okumak hem de çalışmak isteyenler, sömestri gibi tatil dönemlerinde full time çalışabiliyor. Full time çalışmalar yapanlar daha fazla para kazanabiliyor ve daha rahat bir yaşam sürebiliyor. Avustralya’da eğitim süresi boyunca farklı işlerde çalışan öğrenciler kazandıkları paralarla günlük ihtiyaçlarını karşılarken para biriktirenlerde olabiliyor. Yaşam şartları ve çalışılan iş türleri şehirden şehre fark edebiliyor. Ama genelde, diğer ülkelere göre sunulan imkanlar daha geniştir.

Dil eğitimi için ülke ve şehir tercihi yaparken, Avustralya’yı hiçbir endişeye kapılmadan rahatlıkla seçebilirsiniz. Çünkü eğitim kalitesi çok yüksektir. Bununla beraber yaşam şartları çok iyi ve gelen tüm yabancılara çok iyi davranılıyor. Saat ücreti ile çalışmak isteyen öğrenciler, hizmet sektöründe, ev ve bahçe işlerinde de çalışabiliyor. İnsanların samimi ve güler yüzlü olması kendinizi güvende hissetmenizi ve ikili ilişkiler ile İngilizce pratiklerini daha iyi yapmanızı sağlıyor.

alya’da Dil Eğitimi Almak

Avustralya’da Konaklama Seçenekleri

Yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrencilerin en büyük sorunlarından birisi konaklamadır. Dil eğitimlerini ya da üniversite eğitimlerini Avustralya’da almak isteyenler için en iyi konaklama seçenekleri sunuluyor. Okul seçimi için danışmanlık hizmetleri alırken konaklama seçenekleri hakkında da bilgilendirilirsiniz. Yurtdışından gelen öğrenciler için sunulan konaklama seçenekleri öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına en iyi cevabı verecek şekilde sunuluyor. Bütçenize uygun hem güvenli, hem ekonomik hem de konforlu seçenekleri bir arada bulabilirsiniz.

Avustralya’da öğrenciler için konaklama seçenekleri, yurt, öğrenci apartı, kiralık ev, hotel tipi konaklama ve aile yanı konaklama olarak sunuluyor. Yabancı öğrenciler tarafından daha çok yurt ve öğrenci apartları tercih ediliyor. Yurtlar, okula çok yakın konumdadır ve ulaşımı kolaydır. Yurtlarda ve öğrenci apartlarında odalar, tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik gibi farklı seçeneklerden oluşuyor. Her öğrenci istediği tercihi yapabiliyor. Yurtlarda öğrencilere ait mutfaklar bulunuyor ve isteyen sevdiği yemekleri kendisi hazırlayabiliyor.

Konaklama seçeneklerinden kiralık ev alternatifi daha çok uzun süreli eğitim programına katılan ve şehre alışan öğrencilerin tercih ettiği konaklama türlerinden birisidir. Kendisine ev arkadaşı bulanlar kiralık ev bularak daha ekonomik şartlarla konaklama ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kiralık oda ya da kiralık ev seçenekleri farklı fiyatlara olabiliyor ve öğrenciler bütçelerine uygun evler bulabiliyor. Hotel tipi konaklama seçeneğini kullananlar, okullara yakın mesafelerde konaklayabiliyor. Daha çok tek kişilik oda sistemi ile konforlu ve güvenli seçenekler sunuluyor.

Avustralya’da İngilizce eğitim görmek için gelen öğrencilere sunulan konaklama seçeneklerinden biriside aile yanı konaklamadır. Hem okulda hem de okul dışında İngilizce pratiği yaparak daha kısa sürede öğrenmek isteyenler aile yanı konaklamayı tercih edebiliyor. Aile yanı konaklamada, temiz yaşam koşullarına sahip olabiliyor ve yarım pansiyon konaklama ile daha ekonomik fiyatlara ihtiyaçların karşılanması sağlanıyor.

Avustralya’da Eğitim Şartları

Avustralya’da dil eğitimi almak için tercihlerini yapanlar, ülkenin eğitim şartlarının nasıl olduğunu öğrenebiliyor. Dünya standartlarına göre eğitim kalitesi en yüksek olan Avustralya’da eğitim görmek her açıdan büyük avantajlar sağlar. Tüm okullarında, donanımlı eğitmenlerin görev yapıyor olması eğitim kalitesinin ve şartlarının en iyi olmasını sağlıyor. Dünyanın en prestijli üniversiteleri ve kaliteli akademisyenleri bulundurduğu için tüm öğrencilerin en iyi eğitimleri alması sağlanıyor.

Ülkenin ekonomik durumunun gelen olarak iyi olması, eğitim sisteminin de dünyanın en iyilerinden birisi olmasını sağlıyor. Dil okulları fiyatları, sunulan eğitimin kalitesine göre oldukça ekonomiktir. Dil okulları bünyesinde, günlük hayat, iş hayatı ve akademik alanda ihtiyaç duyulan İngilizce dil eğitimleri veriliyor. Tüm öğrenciler haftalık en az 20 saat olmak üzere 25 – 30 saatlik derslere katılabiliyor. Dil okullarında sınıfların 10 -15 kişilik olması ve uluslararası öğrencilerden oluşması sunulan eğitimin kalitesini artırıyor.

Dil Okulu Bulunan Şehirler

Avustralya’da yüksek lisans yapmak isteyenlere de seçenekler sunuluyor. YÖK denkliği bulunduğu için 4 yıllık üniversitelerden mezun olanlar, yüksek lisans için dünyanın en prestijli üniversitelerinin bulunduğu Avustralya’yı seçebiliyor. Dil okullarında eğitim almak isteyenler şehir seçimlerini de yapabiliyor. Danışmanlık hizmeti verilirken, hangi şehirde hangi okul olduğu ve eğitim şartları hakkında bilgi veriliyor. Avustralya’da İngilizce kurs alabileceğiniz şehirler arasında, Sydney, Melbourne, Adelaide, Brisbane, Perth şehirleri yer alıyor.

Sydney, Avustralya’nın en büyük ve en kozmopolit şehri olarak biliniyor. Sydney merkezde çok sayıda dil okulu bulunuyor ve yurtdışı öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden birisidir. Tercih edilmesinin nedeni, part time çalışmak isteyen öğrencilere çok fazla iş imkanı sunmasıdır. Yurtdışından gelen insanların görmek istediği şehirlerin başında geliyor. Eğitim ve çalışma şartları ile çok iyi olduğu için dil okulu seçiminde Sydney listenizin ilk sırasında yer alabilir.

Dil okulları ile ünlü olan ve Sydney’den sonra her yönü ile en popüler olan şehir Melbourne’dir. Sosyal hayatın çok canlı olduğu bir şehirdir ve dil okullarını seçenler, günlük hayatlarında İngilizce pratiklerini daha iyi yapabiliyor. Avustralya’nın tüm şehirlerinin doğal güzellikleri çok fazladır. Dil ve üniversite eğitim kalitelerinin şehirler arasında fazla farklı olmaması, ekonomik şartlara göre daha kolay seçim yapılmasını sağlıyor.

Avustralya
Gold Coast

Avustralya’da Eğitim Ve Tatil Seçenekleri

Avustralya, birçok özelliği ile dünyanın en iyi ülkeleri listesinde ilk sırada yer alıyor. İngilizce eğitimlerini yurtdışında almayı düşünenler, yurtdışında farklı deneyimler yaşamayı hayal ediyor. Her öğrenci Avustralya denildiğinde, eğitim ve tatil seçeneklerini bir arada düşünmeye başlıyor. Eğitimin tüm kademelerinin kaliteli olması ve ada ülkesi olma özelliğinin her türlü tatil seçeneği sunması dil eğitim için ilk sırada tercih edilmesinin nedenlerinden birisi oluyor. Avustralya’da dil eğitimi almak için çok fazla sebep vardır. Dil eğitimi için seçtiğiniz okula kayıt yaptırdığınızda hemen vize işlemlerinizi başlatmanıza yardımcı oluyor ve çalışma iznini de almanızı sağlıyoruz. Dil eğitimi alırken çalışmaya başlamanız, tüm tatil seçeneklerini değerlendirmenizi sağlayacaktır. Dünyanın en güzel plajlarının bulunduğu Avustralya’da tatil seçeneklerini değerlendirmemek olmaz.

Sizlerde, istediğiniz İngilizce dil eğitimlerini almak için Avustralya seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Uzman kadromuzla yurtdışı eğitimleri hakkında her türlü bilgilendirme yapıyoruz. Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanmak için hemen iletişime geçebilir ve en uygun fiyat garantisi ile büyük fırsatları yakalayabilirsiniz. 

Hemen Başvur!

×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Eğitim Danışmanı